İzo-Pek

İzo-pek, 2007 yılında Endüstriyel Ambalaj Malzemelerinin üretimi amacıyla kurulmuş olup, 2017 yılı itibari ile yurtiçi ve yurtdışına üretim yaparak, büyüme ve kurumsallaşma hedefleri doğrultusunda Kayapa Sanayi Bölgesinde 3500 m2 kapalı alan, 1000 m2 açık alan içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız 2007 yılında, Bursa Nosab' ta, 350m² bir atölyede, endüstriyel ambalaj ve izolasyon malzemelerinin üretimi amacıyla kuruldu. 2018 yılı itibariyle, Kayapa Organize Sanayi Bölgesindeki kendi fabrikasında, 3.500m² kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.
İzo-Pek bünyesinde, Otomotiv ana ve yan sanayinin ihtiyaç duyduğu taşıma kasaları, taşıma arabaları ve bunların iç separatörleri üretimi yanında, sünger, keçe, deri, PE köpük vb. malzemelerden OEM zinciri ürünlerinin kesim, kesim+birleştirme üretimlerini de yapmaktadır.
Bunların yanında Otomotiv dışı, beyaz eşya, gıda, denizcilik vb. sektörlere de ambalaj ve izolasyon ürünleri üretilmektedir. Ayrıca birçok kullanım alanı bulunan kanban cepleri (etiket cepleri) üretimi de yapılmaktadır.
İZO-PEK müşteri memnuniyetini önde tutan, müşteri ihtiyaçlarına uygun butik tasarım ve üretim yapabilen, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı tedarikçi-iş ortağı olma konusunda iddialı bir firmadır.